PODGRZEWANE WIESZAKI TOWEL Jest 3 produktów.

PODGRZEWANE WIESZAKI TOWEL

Niewątpliwie przyjemnie jest wyjść spod prysznica i otulić się miękkim, ciepłym ręcznikiem. Nikt z nas nie chce używać mokrych materiałów, które dodatkowo mogą mieć nieprzyjemny zapach wilgoci. Proponujemy więc funkcjonalne, podgrzewane wieszaki do łazienki, które rozprawią się z tym małym problemem. Emitując ciepło, skutecznie wyeliminują wilgo...

Niewątpliwie przyjemnie jest wyjść spod prysznica i otulić się miękkim, ciepłym ręcznikiem. Nikt z nas nie chce używać mokrych materiałów, które dodatkowo mogą mieć nieprzyjemny zapach wilgoci. Proponujemy więc funkcjonalne, podgrzewane wieszaki do łazienki, które rozprawią się z tym małym problemem. Emitując ciepło, skutecznie wyeliminują wilgoć nie tylko z ręczników, ale również całej łazienki dzięki ich działaniu na zasadzie grzejnika.

Jeśli jesteś zdecydowany na odrobinę luksusu jakim jest podgrzewany wieszak, możemy wykonać go dla Ciebie na zamówienie. Dostępnych jest kilka kolorów, trzy rozmiary oraz trzy różne kształty do wyboru, dzięki czemu dopasujesz ten element do aranżacji łazienki. Możesz wybrać również ilość poręczy, na których umieścisz ręczniki - od tej ilości uzależniona jest końcowa cena gotowego produktu.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Uden-S ogrzewanie podczerwienią