Listwy przypodłogowe Jest 3 produktów.

Listwy przypodłogowe

Dobrze służą ukrywaniu niedoskonałości posadzki przy ścianach oraz szczelin dylatacyjnych. Te drugie są niezbędne w elementach wykończeniowych mieszkania, ponieważ bez nich estetyka mogłaby być poważnie naruszona już po krótkim czasie użytkowania pomieszczenia. Szczeliny dylatacyjne to pozostawione kawałki miejsca przy ścianach, w celu umożliwie...

Dobrze służą ukrywaniu niedoskonałości posadzki przy ścianach oraz szczelin dylatacyjnych. Te drugie są niezbędne w elementach wykończeniowych mieszkania, ponieważ bez nich estetyka mogłaby być poważnie naruszona już po krótkim czasie użytkowania pomieszczenia. Szczeliny dylatacyjne to pozostawione kawałki miejsca przy ścianach, w celu umożliwienia swobodnego kurczenia się i rozkurczania pod wpływem zmian temperatury na przykład drewnianych paneli. Łatwo zamaskują jelistwy przypodłogowe - można zwiększyć ich funkcjonalność, jeśli będą podgrzewane (tzw. ciepłecokoły). Nieco wyższa, przyjemna temperatura posadzki szczególnie zimą jest miłym dodatkiem do wyposażenia mieszkania.

Występują w trzech wersjach:

UDEN-100

UDEN-150

UDEN-200

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ocieplenia cokołu w różnych rozmiarach. Klienci cenią je sobie za uniwersalność - każda nasza podgrzewana listwa przypodłogowa jest w klasycznym, białym kolorze uzyskanym przez malowanie proszkowe. Dzięki temu jej wygląd pozostaje na długo atrakcyjny i jest odporna na działanie emitowanej przez siebie temperatury.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Uden-S ogrzewanie podczerwienią