Panele ścienne i sufitowe Jest 128 produktów.

Panele ścienne i sufitowe

Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kaloryferów, które wysuszają powietrze i skórę, wymagają regularnych przeglądów technicznych i zbierają mnóstwo kurzu, są panele ścienne i sufitowe na podczerwień. Mogą służyć zarówno za dodatkowe źródło ciepła, jak i główne, jeśli zostaną zainstalowane do głównego przyłącza prądu. Są niezwykle wydajne, a r...

Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kaloryferów, które wysuszają powietrze i skórę, wymagają regularnych przeglądów technicznych i zbierają mnóstwo kurzu, są panele ścienne i sufitowe na podczerwień. Mogą służyć zarówno za dodatkowe źródło ciepła, jak i główne, jeśli zostaną zainstalowane do głównego przyłącza prądu. Są niezwykle wydajne, a równocześnie ekologiczne, a ponadto zamontujesz je, gdzie zechcesz – ponieważ istnieje możliwość montażu na ścianę oraz na sufit.

Grzejnik panelowy emituje promieniowanie naturalne dla człowieka, które dodatkowo jest korzystne dla zdrowia - uśmierza ból i wspomaga regenerację. Do innych zalet tego typu grzejników należy łatwość w użytkowaniu. Temperatura kontrolowana jest z jednego punktu za pomocą termostatu, więc bez problemu dostosujesz ją tak, by czuć się dobrze w pomieszczeniu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele linii produktów, które różni kolorystyka oraz bogactwo nowoczesnych wzorów. Możesz z powodzeniem wybrać takie, które najlepiej będą pasowały do Twojego wnętrza i dodatkowo służyły za dekorację.

Więcej

Podkategorie

 • Linia White

  Linia White - klasyczna linia paneli w kolorze białym.

  Flagowy produkt UDEN-S cieszący się największą popularnością, ze względu na swoją uniwersalność.

  Technologia wytwarzania paneli UDEN-S wykorzystuje przyjazną dla środowiska technologię malowania proszkowego, która zapewnia trwałość oraz wytrzymałość na wysokie temperatury.

 • Linia Color

  Linia Color - linia klasyczna dostępna w 18 kolorach. Technologia wytwarzania paneli UDEN-S wykorzystuje przyjazną dla środowiska - technologię malowania proszkowego, która zapewnia wyrazistość barw, trwałość oraz wytrzymałość na wysokie temperatury.

  Odkryj gamę kolorów i dobierz idealny dla Twojego wnętrza!

 • Linia Allegro

  Linia Allegro - grzejniki designerskie, malowane przyjazną dla środowiska technologią proszkową, która zapewnia wyrazistość barw, trwałość oraz wytrzymałość.

  Linia Allegro inspirowana jest pięknem natury, energią życia, by podkreślić wyjątkowość Twojego wnętrza!

 • Linia Image

  Linia Image - grzejniki designerskie, które są malowane ręcznie, dzięki czemu stają się niepowtarzalne i nadają niesamowity klimat i charakter Twojemu wnętrzu.

 • Linia Poliptyk

  Linia Poliptyk - są to obrazy panelowe, składające się z kilku części połączonych wspólną ideą, kolorystyką, tematem, które można modyfikować indywidualnie lub skorzystać z gotowych propozycji. Grzejniki z linii Poliptyk mogą składać się z dowolnej ilości elementów grzejnych.

 • Linia Personal

  Linia Personal - linia stworzona dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie indywidualność.

  Oferujemy możliwość zamieszczenia na panelu ulubionej fotografii, symbolu, logo firmy lub dowolnej grafiki!

 • Linia Kid's
 • Linia Square
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 128 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 128 elementów
Uden-S ogrzewanie podczerwienią