Podkategorie

 • Panele ścienne i sufitowe

  Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kaloryferów, które wysuszają powietrze i skórę, wymagają regularnych przeglądów technicznych i zbierają mnóstwo kurzu, są panele ścienne i sufitowe na podczerwień. Mogą służyć zarówno za dodatkowe źródło ciepła, jak i główne, jeśli zostaną zainstalowane do głównego przyłącza prądu. Są niezwykle wydajne, a równocześnie ekologiczne, a ponadto zamontujesz je, gdzie zechcesz – ponieważ istnieje możliwość montażu na ścianę oraz na sufit.

  Grzejnik panelowy emituje promieniowanie naturalne dla człowieka, które dodatkowo jest korzystne dla zdrowia - uśmierza ból i wspomaga regenerację. Do innych zalet tego typu grzejników należy łatwość w użytkowaniu. Temperatura kontrolowana jest z jednego punktu za pomocą termostatu, więc bez problemu dostosujesz ją tak, by czuć się dobrze w pomieszczeniu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele linii produktów, które różni kolorystyka oraz bogactwo nowoczesnych wzorów. Możesz z powodzeniem wybrać takie, które najlepiej będą pasowały do Twojego wnętrza i dodatkowo służyły za dekorację.

 • Listwy przypodłogowe

  Dobrze służą ukrywaniu niedoskonałości posadzki przy ścianach oraz szczelin dylatacyjnych. Te drugie są niezbędne w elementach wykończeniowych mieszkania, ponieważ bez nich estetyka mogłaby być poważnie naruszona już po krótkim czasie użytkowania pomieszczenia. Szczeliny dylatacyjne to pozostawione kawałki miejsca przy ścianach, w celu umożliwienia swobodnego kurczenia się i rozkurczania pod wpływem zmian temperatury na przykład drewnianych paneli. Łatwo zamaskują jelistwy przypodłogowe - można zwiększyć ich funkcjonalność, jeśli będą podgrzewane (tzw. ciepłecokoły). Nieco wyższa, przyjemna temperatura posadzki szczególnie zimą jest miłym dodatkiem do wyposażenia mieszkania.

  Występują w trzech wersjach:

  UDEN-100

  UDEN-150

  UDEN-200

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ocieplenia cokołu w różnych rozmiarach. Klienci cenią je sobie za uniwersalność - każda nasza podgrzewana listwa przypodłogowa jest w klasycznym, białym kolorze uzyskanym przez malowanie proszkowe. Dzięki temu jej wygląd pozostaje na długo atrakcyjny i jest odporna na działanie emitowanej przez siebie temperatury.

 • Panele wolnostojące ceramiczno-granitowe

  Panele wolnostojące - linia ceramiczno-granitowa

  Ceramiczno-granitowe grzejniki UDEN-S to energooszczędne panele grzewcze o doskonałych właściwościach akumulacji ciepła. Mają gęstość kamienia, są trwałe i odporne na ścieranie.

  Panele ceramiczno-granitowe to płyty grzejne o gęstości kamienia z wprasowanym pod wysokim ciśnieniem elementem grzewczym, równomiernie rozprowadzającym ciepło na powierzchni paneli. Posiadają doskonałe właściwości akumulacji ciepła, są wytrzymałe i odporne na zużycie.

  Ręcznie malowane wzory oraz pigmenty inspirowane naturą, oddają ekologiczny charakter paneli.

  O ofertę zapytaj poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem e-mail j.biuroraine@gmail.com

 • Termostaty spersonalizowane

  System UDEN –S zaczyna wydzielać ciepło 5 minut po włączeniu, a po 20 minutach osiąga swoją temperaturę pracy.

  Panele UDEN –S pozwalają na kontrolę ciepła za pomocą termostatu, który dostosowuje się do zmiany temperatury w pomieszczeniu. Dzięki temu możemy regulować temperaturę w każdym pomieszczeniu oddzielnie.

  Czas działania całego systemu – jeśli jest to system główny – to około 5 do 8 godzin dziennie.

  Używając elektronicznego termostatu można zaoszczędzić dużą ilość energii potrzebnej do ogrzania danego obiektu przy zachowaniu wymaganego komfortu cieplnego. Wszystkie nasze urządzenia cechuje łatwość programowania oraz prosty montaż.

 • PANELE CERAMICZNO-GRANITOWE SOLID

  Panele grzewcze ceramiczno-granitowe o potężnej mocy 700-1400W to stylowe, niezawodne i niezwykle wydajne urządzenia grzewcze o bardzo wysokich parametrach akumulacji ciepła, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół unikalnej faktury i kolorystyki.

  O ofertę zapytaj poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem e-mail j.biuroraine@gmail.com

 • PODGRZEWANE WIESZAKI TOWEL

  Niewątpliwie przyjemnie jest wyjść spod prysznica i otulić się miękkim, ciepłym ręcznikiem. Nikt z nas nie chce używać mokrych materiałów, które dodatkowo mogą mieć nieprzyjemny zapach wilgoci. Proponujemy więc funkcjonalne, podgrzewane wieszaki do łazienki, które rozprawią się z tym małym problemem. Emitując ciepło, skutecznie wyeliminują wilgoć nie tylko z ręczników, ale również całej łazienki dzięki ich działaniu na zasadzie grzejnika.

  Jeśli jesteś zdecydowany na odrobinę luksusu jakim jest podgrzewany wieszak, możemy wykonać go dla Ciebie na zamówienie. Dostępnych jest kilka kolorów, trzy rozmiary oraz trzy różne kształty do wyboru, dzięki czemu dopasujesz ten element do aranżacji łazienki. Możesz wybrać również ilość poręczy, na których umieścisz ręczniki - od tej ilości uzależniona jest końcowa cena gotowego produktu.

 • Folie grzewcze DREAM HEAT

  Folia grzewcza Dream Heat

  Folia Dream Heat służy do ogrzewania ścian, podłóg oraz sufitów,które następnie ogrzewają powietrze

  w pomieszczeniu. Dzięki temu, temperatura powietrza jest stała.  Folię Dream Heat tworzy mata grzewcza utworzona

  z połączenia włókna węglowego z pastą z karbonu.

  Mata pokryta jest dodatkowymi dwiema warstwami laminatu, tworząc łącznie 11 warstw, czyniąc produkt bardzo cienkim (tylko 0,7 mm) w porównaniu z klasycznym ogrzewaniem podłogowym.  Zasadą działania folii Dream Heat jest ogrzewanie podczerwienią - INFRA RED*.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 131 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 131 elementów
Uden-S ogrzewanie podczerwienią